פירוט הזמנה

החשבון שלי

משלוח עד הבית תוך 7 ימים

משלוחים חינם מעל 100 ש“ח

תקנון אתר Copy

תקנון אתר האינטרנט "אקספוז"

 

בתקנון זה תהינה למונחים הבאים המשמעות כדלקמן.

 1. "אקספוז" – אקספוז אופנה בע"מ, או כל מי הפועל מטעמה או עבורה.
 2. "האתר"- אתר האינטרנט שתקנון זה מופיע בו.
 3. "המשתמש", "הרוכש" או "הלקוח" – כל העושה שימוש באתר ו/או רוכש באמצעותו מוצרים ו/או שירותים.

ברוכים הבאים לאתר אקספוז

לפניות לשרות הלקוחות של רשת אקספוז חייגו: 04-6230686

לשירותכם מוקד שירות והזמנות הפועל בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:00 שישמח לענות על כל שאלה בטלפון : 04-6230686 וכן צ'ט באמצעות באתר. ניתן לפנות גם באמצעות דוא"ל support@www.exposefashion.co.il.

תנאים לשימוש באתר

עצם השימוש באתר מהוה הצהרה והתחייבות מצד המשתמש באתר כדלקמן:

 1. כי הינו מתחייב שלא לעשות שימוש באתר זה לשום מטרה בלתי חוקית.
 2. כי הוא כשיר משפטית להשתמש ולבצע רכישות באתר; למען הסר ספק תבהיר אקספוז כי במידה והמשתמש באתר זקוק לאישור מצד גורם כלשהו לשם שימוש באתר (בין אם אופטרופסו ובין אם כל גורם אחר) הרי שבשימושו באתר מצהיר המשתמש בפני אקספוז כי קיבל אישור ממי אשר מוסמך להעניקו.
 3. כי הוא בעל כרטיס אשראי התקף לשימוש במדינת ישראל.
 4. כי הינו בעל תיבת דואר אלקטרוני בבעלותו (אותה מסר באתר) ובעל כתובת לקבלת דואר בישראל .
 5. כי הוא מסכים לכך שאקספוז תפקח על שימושו באתר דרך "עוגיות" ו/או באופן דומה אחר, וכי אקספוז תהא רשאית לעשות במידע כזה שימוש לצורך בקרה ופיקוח על השירותים הניתנים באתר, לצורך עסקיה של אקספוז, או לכל מטרה חוקית אחרת.
 6. כי בשימושו באתר הינו מסכים לכך כי אקספוז תשתמש בפרטיו לצורך משלוח עדכונים, וכן משלוח חומר פרסומי ושיווקי באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש ו/או באמצעות מספר טלפון שמסר.
 7. יצוין, כי בכל מקרה של החזרת מוצר שנרכש כולו ו/או חלקו באתר, יזוכה הלקוח במחיר ששילם ובאמצעי התשלום בו שילם. במידה ושילם הלקוח באשראי – יזוכה חשבון האשראי , במידה ושילם הלקוחה בנקודות  – יזוכה חשבון הלקוח בנקודות. במקרה של ביטול עסקה שזיכתה את חשבון הלקוח בנקודות בעת הרכישה, יימחקו הנקודות שנזקפו ללקוח בגין רכישה זאת. 
 8. ברכישה מעל 919₪ יהא הלקוח זכאי לשליח עד הבית חינם.
 9. יתכן והרשת תייעד מבצעים לרכישות באמצעות האתר בלבד אך כל עוד לא הודיעה על כך במפורש – אין היא מתחייבת או מצהירה כי המחירים באתר נמוכים מהמחירים בחנויות.
 10. ברכישות מעל 919₪  (בקניה אחת) ישלחו הפריטים שנרכשו באמצעות שליח, ע"ח הרשת, אל הרוכש, ללא חיוב, וכך גם זכות החזרה אחת של פריט/ים מתוך אותה רכישה. 
 11. לרוכש יתאפשר לבצע את הרכישה באתר באחת מהדרכים להלן: (א) תשלום באמצעות הזנת פרטי כרטיס אשראי באתר; (ב) תשלום באמצעות אתר PayPal; (ג)
 12. אנו עושים את מיטב המאמצים שהמוצר יגיע אלייך בהקדם האפשרי. באם המוצר לא קיים במלאי ולא ניתן יהיה להשיגו תימסר לרוכש הודעה אודות האמור תוך 4 ימי עסקים והוא יזוכה בגין ביצוע העסקה. אין אנו מתחייבים כי כל מוצר המופיע באתר יהיה זמין במלאי לרכישה בכל עת.

 

 

 

קניה בטוחה באתר

 1. התשלום באתר אקספוז מבוצע באמצעות מערכת סליקה אוטומטית ובתקן PCI בכפוף להוראות חברות האשראי. בנוסף, אתר אקספוז מאובטח בשרתים בטכנולוגיית הצפנה SSL.
 2. אתר אקספוז מבטיח לשמור על פרטיות לקוחות האתר והפרטים שתזינו יהיו לשימוש רשת אקספוז בלבד.
 3. למרות נקיטת האמצעים לאבטחת המידע, כאמור לעיל, אקספוז לא תהיה אחראית לכל נזק שהוא אשר יגרם למשתמש או לצד ג' כתוצאה מאובדן מידע ו/או שימוש בלתי מורשה במידע עקב מקרה אשר אינו בשליטתה של אקספוז ו/או הנובע כתוצאה מכוח עליון, ו/או משיבושי תוכנה או חומרה או תקשורת.

תקנון החלפות והחזרות לרכישה באתר

 1. אנא הקפידו על החזרת המוצר סגור באריזתו המקורית עם התווית שעליו. במידה והחזרת את אחד המוצרים או את כל החבילה שרכשת וסכום הקנייה יירד מסכום של 199 ש"ח עלות המשלוח שנעשה תנוכה מסך הזיכוי.
 2. אנא הודיעי על רצונך להחלפה או החזרה של מוצר תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר.
 3. לא אהבת את המוצר שקיבלת ואת רוצה להחזירו ולקבל את כספך בחזרה? אין בעיה. כספך יוחזר במלואו בקיזוז דמי משלוח בתוך 30 יום מיום החזרת המוצר. אנא פני ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאסוף את המוצר, אם המוצר הוזמן באמצעות שליח ההחזרה תתבצע ללא חיוב על עלות המשלוח (וזאת בתנאי שסכום הרכישה הסופי לא יירד מ- 199 ש"ח). אופן החזר התשלום- זיכוי באותו אופן תשלום שהלקוח שילם. יש לוודא שהמוצר מוחזר באריזתו המקורית עם תוויתו צמודה אליו ולאחר שלא נעשה בו שימוש.
 4. מוצר פגום – אם קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים. אנא פני מיד עם קבלת המוצר ישירות לצוות האתר ושליח כבר בדרך אלייך לאיסוף המוצר ולהחליפו.
 5. לא תתאפשר החלפה ו/או החזרה של מוצר שבוצע בו שימוש, או שאינו כאמור בס' 1 לעיל. אין החלפה או החזרה של הלבשה תחתונה (כולל חלוקים) ובגדי ים.כיצד מבצעים הזמנות באתר

 

אחריות

 1. אקספוז לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג שהוא אשר יגרם למשתמש בשל ביצוע רכישה באתר או בשל אי היכולת לביצוע רכישה באתר ואשר יגרם כתוצאה ממעשה ו/ או מחדל ו/או מרשלנות של המשתמש או צד ג' כלשהו. ידוע למשתמש כי פעילות האתר תלויה גם בצדדים שלישיים המספקים שירותים בקשר לאתר, וכי אקספוז לא תישא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו למשתמש כתוצאה ממעשה או מחדל של צד ג' כאמור, לרבות ומבלי לגרוע במקרים של הפסקות בפעילותו התקינה של האתר, או כשלים אחרים באתר.
 2. המשתמש יישא במלוא האחריות לכל נזק אשר יגרם לו ו/או לאקספוז ו/או לצד ג' הנובע מטעות בהקלדת הנתונים לאתר, לרבות, טעויות בהקלדת שמו, כתובתו, מספר כרטיס האשראי שבבעלותו וכדומה.
 3. אקספוז תדגיש, ניסיון מצד משתמש להזין פרטים כוזבים בביצוע רכישה הנה עבירה פלילית, אשר עלולה להביא להליכים פליליים ואזרחיים.
 4. אקספוז לא תהיה אחראית לנזק מכל סוג אשר עלול להיגרם כתוצאה מכוח עליון, מעשה מלחמה, איתני הטבע, שביתה או השבתה וכל מעשה או מחדל אשר אינו בשליטתה. אקספוז אף לא תישא באחריות לנזק עקיף ו/או תוצאתי כלשהו שייגרם למשתמש מהשימוש באתר או בהקשר לכך.

 

 

צוות אתר אקספוז ישמח לעזור, לשמוע ולייעץ. נשמח לראותכם שוב בין לקוחותינו .
תודה שבחרת אתר אקספוז.

המסמך מנוסח בלשון נקבה אך פונה גם לגברים.
אקספוז אופנה בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות תנאי שירות אלו מעת לעת ללא כל הודעה מוקדמת.

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support